NEHİR TURLARI 10.10.2017 13:18:48 0

Cruisera`nın 2018 Nehir Turları satışa sunuldu

Cruisera, 15 Farklı Nehir programı ile en çok ve en farklı nehir turlarını yapan tur operatörü olarak, kesin kalkışlı, Türk rehberli programları satışa sundu.

Cruisera, 15 Farklı Nehir programı ile en çok ve en farklı nehir turlarını yapan tur operatörü olarak, kesin kalkışlı, Türk rehberli programları satışa sundu.

 2018    Cruisera yenikleri:

a) Delük Ms Bellejour Gemisi 2018 boyunca Cruisera ortağı Crucemundo tarafından  kiralandı, ?Cruisera? en önemli tarihleri Türk misafirleri için paket tur yapmış olup bazı hizmetleri artırarak Türk misafirlerin beklentisine göre ayarlamıştır. Ms Bellejour gemisi, Kuzey kanalları, Belçika ve Hollanda, Romantik ren, Main Nehri, Uzun ve Kısa tuna olmak üzere 5 farklı program yapacaktır. Özelikle 3 ana nehir programı isteyen misafirler, Ren, Main  ve Tuna birleşimi 22 günlük tur yapma imkanını bulabilirler.

 b) Volga Beyaz geceler, 3 farklı gemi ile Farklı programlar hizmetinizdedir.  3 yıldız gemi ile 10 ve 11 gecelik, 4 yıldızlı gemi ile (ilk kez 2018 yapılacak) 10 ve 11 gecelik programlar ve 5 yıldızlı gemi  ile 7 gecelik programlar satışa sunulmuş olup, Volga programlarda tüm şehir turları, bahşişler fiyatta dahildir.

c) Farklı Nehir turlarımız, Dinyeper (Ukrayna), Sen, Rhone (Fransa), Guadalqevir (İspanya) Douro (Portekiz)?vb  programlarımız ile 2018 farklı nehir isteyen misafirlerin beğenisine sunulmuştur.

?Referanslarımız ve gücümüz turlarımızdan memnun dönen müşterilerimizdir? sloganıyla sektörde adından söz ettiren Cruisera?nın turlarını indirebileceğiniz linkler aşağıda yer alıyor.

 KlasikVolga & Volga Turları

4*Yıldızlı Volga & Volga Turları

5*Yıldızlı Volga & Volga Turları

FarklıNehir Turları 

MSBellejour ile Ren, Tuna ve Main Nehri Turları 

 THE CRUISE LIFE