CRUISE ROTALARI 28.04.2022 13:31:00 0

Celestyal Cruises sezonun ilk gemileriyle Kuşadası’nda!

CelestyalCruises, Türkiye çıkışlı Yunan Adaları Turları için 2022 yılı seferlerini Kuşadası’ndan başlattı.

Kruvaziyer gemileri, rotalarını yeniden Türkiye’ye çeviriyor. Kuşadası limanına pandemi öncesi yaptığı aralıksız ve düzenli seferlerle ilgi odağı olan CelestyalCruises, 2 yıl aradan sonra yeniden Türkiye’ye döndü. Celestyal filosunun 1200 yolcu kapasiteli gemisi Crystal; geçtiğimiz hafta Salı ve cumartesi günleri olmak üzere iki kez Kuşadası Limanı’na demirleyerek, seferlerini buradan gerçekleştirmeye başladı.

Celestyal Crystal yolcuları Kuşadası Limanı’nda gemiden inerek kara turu ile Efes’i ve Kuşadası şehir merkezini gezdi. Crystal daha sonra, Türk yolcularını da alarak sezonun ilk IconicAegean Yunan Adaları seferleri için Kuşadası’ndan Ege sularına açıldı. Kuşadası ve İstanbul limanlarına toplam 100'e yakın ziyaret gerçekleştirmeyi planlayan CelestyalCruises, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi Türkiye’ye aralıksız ve düzenli sefer yapan kruvaziyerfirması olmayı hedefliyor. 3 gecelik IconicAegean Yunan Adaları Turları’nın rotasında Patmos, Girit, Santorini, Atina ve Mikonos var. 4 gecelikte bu rotaya Rodos ekleniyor. CelestyalCruises'ın benzersiz üç ve dört gecelik her şey dahil Yunan Adaları Turları 30 Nisan'dan sonra Kasım ayına kadar CelestyalOlympia ile gerçekleşecek.

HAFTANIN 3 GÜNÜ KUŞADASI'NDAN HAREKET

CelestyalCrystal ise 7 gecelikgerçek cruise deneyimini yaşatmak için 2 Mayıs’tan itibaren “Idyllic Aegean” turlarına başlayacak. Kuşadası çıkışlı bu turlar Rodos, Girit (Heraklion), Santorini, Mikonos, Milos, Atina ve sezonun sürpriz destinasyonu Selanik’te uzun konaklamalı keşiflerin ardından yine Kuşadası’nda son bulacak.

Idyllic Aegean Turları için Celestyal Crystal her pazartesi günü yolcularını alarak yine Kuşadası’ndan hareket edecek. Böylelikle Celestyal Cruises gemileri Kasım ayına kadar haftanın 3 günü Kuşadası’na demirleyecek ve buradan hareketle seferlerini gerçekleştirecek.

SONRAKİ LİMAN İSTANBUL GALATAPORT

CelestyalCrystal, daha sonra da rotasını İstanbul’a çevirerek Galataport Limanı’na demirleyecek ve buradan EclecticAegeanTurları’nı başlatacak, bu turların rotasında ise Kavala, Selanik, Volos ve Santorini olacak. 

THE CRUISE LIFE